Zidane: Trzeba a zaakceptować porażkę

Zinedine Zidane
Zinedine Zidane fot. Grzegorz Wajda

Trener Realu Madryt Zinedine Zidane docenił świetną postawę Realu Sociedad San Sebastian, który pokonał Królewskich w stolicy Kastylii 4:3 w meczu 1/4 finału rozgrywek o Puchar Króla.

Czytaj dalej…

– Taki jest futbol. Czasami sprawy nie układają się tak jak chcemy. To było bardzo trudne spotkanie. Ciężko jest, kiedy traci się cztery gole w meczu na własnym stadionie. Nie trzeba jednak nic zmieniać – wyznał Zidane w rozmowie z dziennikiem AS.

– Pragnęliśmy przebić się do finału. Wierzyliśmy w to do końca, mimo że przegrywaliśmy 1:4. Reakcja zawodników była wspaniała, ale goście zasłużyli na zwycięstwo. To był dla nas najtrudniejszy mecz w tym sezonie – podkreślił Francuz.

– Trzeba pogratulować rywalom i zaakceptować porażkę. Walczyliśmy do końca. Popełniliśmy jednak wcześniej błędy w defensywie. Pierwsza połowa nie była udana, ale Real Sociedad grał bardzo dobrze – stwierdził słynny Zizou.

– Jestem smutny, ale nie możemy o tym myśleć zbyt długo. Przed nami kolejny mecz w niedzielę i skupiamy się tylko na nim – dodał Zidane.

Komentarze