Zidane zapowiedział powrót do gry Hazarda i Ramosa

Sergio Ramos i Eden Hazard
Sergio Ramos i Eden Hazard PressFocus

Zinedine Zidane odpowiadał na pytania dziennikarzy przed sobotnim meczem z Elche. Francuz wypowiedział się na temat powrotu kontuzjowanych graczy czy ostatnich doniesieniach dotyczących Cristiano Ronaldo.

Uczucia Realu Madryt względem Cristiano

Zinedine Zidane najpierw wypowiedział się na temat sobotniego rywala i, jak zwykle, był pełen kurtuazji.

W tej lidze widać wyraźnie, że tabela zakłamuje rzeczywistość. Elche to dobry zespół, który rozegrał wiele dobrych spotkań, nie tylko pod wodzą nowego trenera. Wiemy, jakie są zasady. Musimy zagrać świetny mecz, by zwyciężyć – powiedział Francuz.

W ciepłych słowach wypowiedział się także na temat ewentualnego powrotu Cristiano Ronaldo.

Cóż, wiesz, czym jest Cristiano dla Madrytu, co zrobił dla klubu i jakim uczuciem wszyscy tu go darzymy. Jednak jest teraz piłkarzem Juventusu i bardzo dobrze sobie radzi. Mówi się wiele rzeczy, ale nie mam nic więcej do dodania – powiedział szkoleniowiec Realu Madryt.

Następnie odpowiedział na kilka pytań odnośnie swoich zawodników.

Sergio Ramos może grać do 40. roku życia. Dobrze, że sam to zapowiedział! Każdego roku widać, jak sobie radzi i jeżeli tak prezentuje się teraz, to jasne, że może grać i do czterdziestki. Fede Valverde daje nam szybkość i z pewnością będziemy na niego liczyć. Nie sądzę, by Raphael Varane myślał o odejściu. Jest tu bardzo szczęśliwy i widzę jego przyszłość w Madrycie – odpowiadał cierpliwie na pytania Zidane.

Zapowiedział też, że w meczu z Elche wezmą udział, dotychczas kontuzjowani, Eden Hazard i Sergio Ramos.

Tak, oczywiście. Sergio i Eden są gotowi, wrócą na jutrzejszy mecz. Nie powiem, ile dostaną minut, ale wystąpią – poinformował Zidane.

Spotkanie Królewskich z Elche rozpocznie się w sobotę o godzinie 16.15.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze