Zidane zaskoczony poziomem Brahima Diaza

Zinedine Zidane
Zinedine Zidane fot. Grzegorz Wajda

Dziennik Marca donosi, że Zinedine Zidane jest zachwycony tym co na treningach pokazuje Brahim Diaz. Według hiszpańskich dziennikarzy francuski szkoleniowiec nie spodziewał się poziomu jaki prezentuje ten młody zawodnik.

Czytaj dalej…

19-latek dołączył do Los Blancos w styczniu za 15 milionów euro. Wcześniej zawodnik występował w Manchesterze City, ale postanowił, że o jego rozwój lepiej zadbają Królewscy.

Jak dotąd młody Hiszpan wystąpił w lidze dopiero 72 minuty, ale niedługo powinno się to zmienić. Zinedine Zidane ma być bowiem zachwycony jego umiejętnościami i pod koniec sezonu planuje dać piłkarzowi kilka szans w pierwszej jedenastce.

Według wcześniejszych doniesień francuski szkoleniowiec miał rozważać wypożyczenie piłkarza, ale teraz mówi się, że będzie chciał go zostawić w zespole na kolejny sezon, aby zdobył on jak najwięcej doświadczenia w pierwszym składzie Królewskich.

Brahim Diaz w tym sezonie, łącznie w obu zespołach, przebywał na boisku 302 minuty. Strzelił dwa gole i zaliczył jedną asystę.

Komentarze