Zidane: Źle się z tym czujemy

Zinedine Zidane
Zinedine Zidane fot. Grzegorz Wajda

Szkoleniowiec Realu Madryt Zinedine Zidane przyznał, że porażka w sobotnim spotkaniu z Levante jest trudna dla jego zespołu. Francuski trener jest jednak przekonany, że jego drużyna jest w stanie poradzić sobie ze słabszym momentem i zaprezentować się na miarę oczekiwań w zbliżającym się El Clasico z Barceloną.

Czytaj dalej…

– Źle się z tym czujemy. Przebyliśmy długą drogę, ale nie osiągnęliśmy celu. Zaczęliśmy dobrze, tworzyliśmy sytuacje, ale nie zdobyliśmy gola, który jest najważniejszą rzeczą w piłce. W drugiej połowie wyprowadzili jedną akcję i zdobyli bramkę – powiedział Zidane podczas konferencji prasowej po zakończeniu sobotniego spotkania z Levante.

– Straciliśmy pięć punktów w dwóch spotkaniach. Musimy przypomnieć sobie o tym, jak dobrze szło nam do tej pory i ponownie wygrać – dodał francuski szkoleniowiec.

Już za tydzień Królewskich czeka El Clasico z Barceloną. – Po tych dwóch spotkaniach wiemy, że musimy wygrać. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wrócić na pierwsze miejsce w tabeli. Ale wcześniej mamy mecz w środę – powiedział Zidane.

– Nie martwię się niczym. To jest piłka nożna i takie rzeczy się zdarzają. W tym sezonie mieliśmy kilka bardzo dobrych momentów i nie możemy zamartwiać się z powodu dwóch wyników. Uważamy, że możemy przejść przez to silni, z odwagą i energią. To zła passa, ale musimy pomyśleć o przyszłym tygodniu, kiedy będziemy grać o wszystko – dodał.

Komentarze