Zwycięstwa Atletico i Granady

Joao Felix
Joao Felix fot. Grzegorz Wajda

Gracze Atletico wygrali u siebie z Eibar 3:2. W innym meczu tej kolejki piłkarze Espanyolu przegrali z Granadą 0:3.

W pierwszym meczu premierowy gol padł bardzo szybko, ponieważ już w siódmej minucie bramkę zdobył Charles. Na 2:0 podwyższył Arbilla.

Gospodarze zdobyli bramkę kontaktową W 27. minucie. Wówczas na listę strzelców wpisał się Joao Felix. Do wyrównania doprowadził Vitolo.

Gospodarze przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść w samej końcówce. Bramkę na wagę kompletu punktów zdobył Thomas.

W drugiej potyczce na pierwszego gola czekaliśmy do 13. minuty. Wtedy to bramkę zdobył Puertas.

W 68. minucie było już 2:0 dla przyjezdnych po trafieniu Fernandeza. Kilka minut potem na 3:0 podwyższył Azeez. Ostatecznie nic już się w tym spotkaniu nie zmieniło i goście zanotowali przekonujący triumf.

Atletico – Eibar 3:2 (1:2)

0:1 Charles 7′
0:2 Arbilla 19′
1:2 Joao Felix 27′
2:2 Vitolo 52′
3:2 Thomas 90′

Espanyol – Granada 0:3 (0:1)

0:1 Puertas 13′