Królewscy obawiają się utraty Casemiro

Casemiro
Casemiro Pressfocus

W ostatnich dniach świat obiegła wiadomość, jakoby ofertę za Casemiro miał złożyć Manchester United. Wiemy już, że pomocnik poinformował Real Madryt o takowej. Królewscy wobec propozycji Czerwonych Diabłów nie są pewni przyszłości pomocnika.

  • Manchester United złożył Realowi ofertę za Casemiro
  • Czerwone Diabły proponują Brazylijczykowi podwojenie zarobków
  • Pomocnik nie odrzucił jeszcze oferty, a Królewscy czekają na jego decyzję

Casemiro na poważnie rozważa dołączenie do Manchesteru United

Manchester United wszedł już w etap rozpaczliwych prób pozyskania jakichkolwiek zawodników, którzy mogliby z miejsca zagwarantować drużynie niezbędną jakość. Za takowego postrzegany jest Casemiro. Czerwone Diabły wystosowały za niego oficjalną ofertę i choć Real Madryt nie jest skłonny rozstawać się z 30-latkiem, nie ma pewności co do jego intencji. 

Według dziennikarzy Marcy, oferta jest niezwykle lukratywna. Manchester United proponuje Casemiro podwojenie zarobków i kontrakt aż do końca czerwca 2027 roku. Dla 30-letniego piłkarza wizja tak długoletniej umowy z gwarancją wysokich zarobków to naprawdę dobra okazja rynkowa. Nie została ona jednoznacznie odrzucona przez Brazylijczyka, co oznacza, że rozważa on opuszczenie Los Blancos.


Strata tak istotnego piłkarza zaraz przed zamknięciem letniego okienka transferowego nie dałaby zbyt wielkich szans mistrzom Hiszpanii na znalezienie jego następcy. Mimo transferu Aureliena Tchouameniego, to Casemiro pozostaje jednym z pierwszych wyborów Carlo Ancelottiego. Marca nie podaje informacji o cenie oczekiwanej przez Królewskich, ale w ostatnich dniach spekulowano, że Manchester United może zaoferować za pomocnika 60 milionów euro.

Przeczytaj: Ancelotti o szansach Ruedigera i Tchouameniego

Komentarze