Eric Garcia nie potrafi pogodzić się z porażką z Interem

Eric Garcia
Eric Garcia fot. PressFocus

FC Barcelona przegrała we wtorek wieczorem z Interem Mediolan (0:1) na Stadio Giuseppe Meazza. Po spotkaniu na niekorzystny wynik drużyny zareagował Eric Garcia.

• FC Barcelona rozczarowała we wtorkowy wieczór w Mediolanie
  • Katalończycy przegrali z wicemistrzami po bramce zdobytej w doliczonym czasie pierwszej połowy
  • Kilka słów komentarza na temat starcia wyraził Eric Garcia

Nieszczęsny wieczór Barcelony w Mediolanie

FC Barcelona poniosła kolejną porażkę w tej kampanii w Lidze Mistrzów. Wcześniej panaceum na Katalończyków znalazł Bayern Monachium (2:0). Tymczasem na Stadio Giuseppe Meazza lepsi do aktualnych wicemistrzów La Liga zostali zawodnicy Interu Mediolan, którzy wygrali (1:0) po golu Hakana Calhanoglu.

– Jesteśmy bardzo niezadowoleni z tego wyniku. Zaczęliśmy dobrze, świetnie przenosząc grę z flanki na flankę. Bardzo trudno jest pogodzić się z bramką, którą straciliśmy tuż przed przerwą – mówił Eric Garcia cytowany przez Uefa.com.

Dzięki środowej wygranej Nerazzurri mają na swoim koncie sześć punktów i awansował na drugie miejsce w tabeli grupy C w Lidze Mistrzów. FC Barcelona plasuje się z kolei na trzeciej pozycji z trzema oczkami. Liderem jest Bayern Monachium z dziewięcioma punktami.

Barca już w najbliższy weekend rozegra spotkanie ósmej kolejki ligi hiszpańskiej. Rywalem Blaugrany będzie Celta Vigo. Mecz odbędzie się w niedzielę (9 października) o godzinie 21:00.