Villarreal celuje w gwiazdę Eintrachtu

Daichi Kamada
Daichi Kamada PressFocus

Calciomercato donosi, że Villarreal dołączył do listy klubów zainteresowanych Daichim Kamadą. Kontrakt Japończyka z Eintrachtem Frankfurt wygasa wraz z końcem bieżącego sezonu. Gracz jest obecnie najlepszym zawodnikiem niemieckich Orłów.

  • Daichi Kamada jest związany z Eintrachtem zaledwie do 30 czerwca 2023 roku
  • Villarreal dołączył do Evertonu i Benfiki, które interesują się reprezentantem Japonii
  • 26-latek ma już na koncie cztery bramki i trzy asysty w tym sezonie Bundesligi

Kamada na celowniku Żółtej Łodzi Podwodnej

Daichi Kamada jest obecnie najbardziej rozchwytywanym zawodnikiem Eintrachtu Frankfurt. Reprezentant Japonii nie tylko błyszczy na boisku, ale kusi też duże europejskie zespoły krótkim kontraktem. Obecna umowa pomocnika obowiązuje bowiem zaledwie do 30 czerwca 2023 roku.

O Japończyka już wcześniej pytały inne kluby. Teraz, gdy Kamada może zostać wolnym agentem, zainteresowanie tylko wzrosło. Już wcześniej media donosiły o zakusach Evertonu czy Benfiki. Teraz portal Calciomercato poinformował, że do tych zespołów dołączył Villarreal. Półfinalista ostatniej edycji Ligi Mistrzów uważa, że 26-latek idealnie odnalazłby się w drużynie i rozgrywkach La Ligi.

Sam Eintracht nadal naciska na przedłużenie umowy ze swoim graczem. Dyrektor sportowy Markus Kroesche potwierdził niedawno, że klub prowadzi rozmowy z agentem zawodnika. Jak dotąd obie strony pozostają daleko od osiągnięcia porozumienia.

Kamada w tym sezonie wystąpił w 12 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach. W samej Bundeslidze średnio brał udział w akcji bramkowej co mecz. Ma bowiem na koncie cztery bramki i trzy asysty po siedmiu rozegranych niemieckiej ekstraklasy.

Czytaj więcej: Barcelona wraca na szczyt po 91 kolejkach.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze