Lionel Messi już nigdy nie zagra w Barcelonie. “Chce zostać w PSG”

Lionel Messi
Lionel Messi fot. PressFocus

Lionel Messi ma kontrakt ważny z PSG tylko do końca czerwca tego roku. W ostatnim czasie nie brakowało spekulacji związanych z tym, że Argentyńczyk może wrócić do FC Barcelony. Głos w sprawie zabrał dziennikarz Gaston Edul.

  • Lionel Messi ma umowę z PSG ważną tylko do końca sezonu
  • W ostatnich tygodniach nie brakowało doniesień, sugerujących, że piłkarz może wrócić do FC Barcelony
  • Nowe wieści w sprawie przekazał żurnalista Tyc Sports

“Nigdy nie było rozmów o powrocie”

Lionel Messi ma za sobą bardzo udany mundial w Katarze. Doświadczony zawodnik wygrał mistrzostwo świata, więc zrealizował cel, który był stawiany przed reprezentacją Argentyny przed turniejem. Ostatnio natomiast znów zaczęły się dyskusje związane z losem zawodnika po sezonie.

Dziennikarz Gaston Edul przekazał nowe wieści dotyczące przyszłości reprezentanta Argentyny. W przestrzeni medialnej nie brakuje informacji związanych z tym, że zawodnik może rozważać powrót do klubu z Camp Nou. Znany żurnalista Tyc Sports przekonuje, że nie ma szans na powrót Argentyńczyka do FC Barcelony.

“Lionel Messi już nigdy nie zagra dla Barcelony. Nie ma i nigdy nie było rozmów o jego możliwym powrocie” – napisał Gaston Edun na Twitterze.

“Leo otrzymywał oferty z MLS, ale nigdy nie traktował ich poważnie. Chce zostać w Europie i dalej tu wygrywać” – uzupełnił dziennikarz.

Messi rozstał się z Barcą latem 2021 roku, decydując się na dołączenie do PSG na zasadzie wolnego transferu. 35-latek w tym sezonie wystąpił w 20 spotkaniach, strzelając w nich 13 goli i notując 14 kluczowych podań.

Czytaj więcej: Barcelona odda Depaya ligowemu rywalowi? Negocjacje rozpoczęte

Komentarze