Pomocnik Sevilli zaoferował się Barcelonie

Oliver Torres
Oliver Torres Pressfocus

Oliver Torres znalazł się poza listą piłkarzy zgłoszonych przez Julena Lopeteguiego. Sfrustrowało to zawodnika, który rozważa już odejście z Sevilli. Według hiszpańskich mediów pomocnik zaoferował się FC Barcelonie.

  • Oliver Torres ma w tym sezonie problemy z regularną grą w Sevilli
  • Julen Lopetegui postanowił nie zgłaszać pomocnika do kadry na Ligę Mistrzów, co sfrustrowało mocno 27-latka
  • Hiszpan rozważa już odejście z Sevilli i postanowił zaoferować się Barcy

Oliver Torres zdesperowany do opuszczenia Sevilli

Sporym rozczarowaniem dla Olivera Torresa była decyzja Julena Lopeteguiego o niezgłoszeniu go do kadry na Ligę Mistrzów. Trener Sevilli w rozmowie z mediami stwierdził, że musiał zrezygnować z jakiegoś zawodnika z powodu limitu miejsc. Padło właśnie na 27-letniego Hiszpana. 

Jak poinformował użytkownik Twittera BlxckNews, będący ekspertem od La Liga, wywołało to ogromną frustrację u zawodnika, który poczuł się odstawiony na boczny tor przez sztab szkoleniowy. Umowa pomocnika z Sevillą ważna jest jeszcze do końca czerwca 2024 roku, ale 27-latek rozważa już teraz odejście z drużyny. Hiszpan postanowił zaoferować swoje usługi FC Barcelonie. 

Sevilla zgodnie z informacjami mediów oczekuje za swojego piłkarza kwoty w granicach 5-10 milionów euro. Zarząd Dumy Katalonii nie odpowiedział jeszcze na propozycję agentów Olivera Torresa. 27-latek barwy klubu z Andaluzji broni od lipca 2019 roku. Jego bilans w Sevilli to 124 mecze, w których zanotował 12 bramek i 22 asysty. 

Sprawdź u nas: Lopetegui: Sevilla płaci cenę za trudne lato

Komentarze