Joao Felix może latem trafić do hiszpańskiego giganta

Joao Felix
Joao Felix Pressfocus

Joao Felix poczuł się upokorzony podczas ostatniego meczu Atletico Madryt i zdaniem mediów podjął już decyzję o odejściu z drużyny. Portugalczyk latem 2023 roku chciałby zmienić klub, a jak przekazał David Medina, jego agent spotkał się z FC Barceloną w celu omówienia ewentualnych przenosin napastnika na Camp Nou.

  • Joao Felix nie jest zadowolony ze swojej sytuacji w Atletico i planuje latem zmienić klub
  • Jednym z kandydatów do pozyskania go jest FC Barcelona
  • Agent piłkarza spotkał się już z zarządem Barcy w celu omówienia szczegółów ewentualnego transferu

Felix ma dość defensywnej gry Atletico

Joao Felix stracił w ostatnich tygodniach miejsce w wyjściowym składzie Atletico Madryt i czuje się sfrustrowany swoją sytuacją w drużynie. Portugalczyk nie jest zadowolony w klubie, który w ty, sezonie prezentuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Nie odpowiada mu również styl gry Diego Simeone.

Według Davida Mediny Portugalczyk podjął już decyzję o odejściu z Atletico Madryt latem 2023 roku. 22-latek chciałby występować w ofensywniej nastawionym zespole, a jako jeden z możliwych kierunków wskazuje się FC Barcelonę. Blaugrana już latem interesowała się napastnikiem, jednak odstraszyła ją kwota, jaką życzyli sobie za niego Rojiblancos.

Według dziennikarza doszło już do spotkania przedstawicieli zawodnika z zarządem Dumy Katalonii, a transfer jest możliwy. Felix wyceniany jest na 70 milionów euro, jednak wobec jego niechęci do dalszej gry w Atletico niewykluczone, że zostałby on sprzedany taniej.

Przeczytaj: Atletico ogłosiło decyzję w sprawie Griezmanna

Komentarze