Real przedłużył umowy brazylijskiemu trio

Vinicius Junior, Rodrygo Goes
Vinicius Junior, Rodrygo Goes PressFocus

Vinicius Junior, Rodrygo Goes oraz Eder Militao przedłużyli swoje kontrakty z Realem Madryt i choć nie ma oficjalnego komunikatu, to dziennikarze hiszpańskiego „AS-a” nie mają wątpliwości, że nowe umowy tych zawodników zostały podpisane.

  • Do przedłużenia kontraktów miało dojść już jakiś czas temu
  • Vini, Rodrygo i Militao są bardzo ważni w Realu Madryt
  • Brazylijczycy znakomicie czują się w stolicy Hiszpanii

Kluczowi zawodnicy nie ruszają się z Madrytu

Już kilka miesięcy temu pojawiały się informacje o tym, że Vinicius Junior, Rodrygo Goes oraz Eder Militao przedłużą swoje kontrakty z Realem Madryt. Teraz hiszpańskie media donoszą, że do podpisania stosownych dokumentów formalnie już doszło i brakuje tylko oficjalnego komunikatu. Być może „Królewscy” czekają na jakąś specjalną okazję, aby potwierdzić prolongaty tak ważnych zawodników.

Wcześniej informowano, że nowy kontrakt Viniego będzie obowiązywał do 30 czerwca 2027 roku, a umowy Rodrygo oraz Militao do 2028 roku. Vinicius Junior obecnie jest jednym z najlepszych piłkarzy w Europie, więc nie dziwi chęć zabezpieczenia jego przyszłości przez Real Madryt. Brazylijski gwiazdor, który otrzyma sowitą podwyżkę, w obecnej kampanii rozegrał 9 meczów, strzelił 5 bramek i zaliczył 4 asysty.

W tym sezonie kluczowy w układance Carlo Ancelottiego zaczyna być również Rodrygo. 21-letni zawodnik wszedł w buty Karima Benzemy i zastąpił Francuza, gdy ten nie był obecny z powodu kontuzji. Eder Militao z kolei od dawna spisuje się bardzo dobrze i poza kilkoma wpadkami naprawdę prezentuje światowy poziom.

Zobacz więcej: Zapadła decyzja ws. przyszłości Toniego Kroosa

Komentarze