Valencia finalizuje dwa kolejne wypożyczenia

Gennaro Gattuso
Gennaro Gattuso Pressfocus

Kilka operacji transferowych przed zakończeniem letniego okienka chce przeprowadzić jeszcze Valencia. Fabrizio Romano poinformował w poniedziałek, że Nietoperze są bliskie wypożyczenia Bryana Gila, a także Cenka Ozkacara.

  • Valencia ma poważne problemy finansowe, dlatego musi skupiać się na pozyskiwaniu nowych piłkarzy w ramach transakcji bezgotówkowych
  • Latem do klubu trafiło w ten sposób już czterech zawodników
  • Dołączyć do nich mogą niedługo Bryan Gil i Cenk Ozkacar

Nietoperze wybierają piłkarzy, za których nie trzeba płacić

Wraz z objęciem przez Gennaro Gattuso posady szkoleniowca Valencii jasne stało się, że klub w tym sezonie będzie chciał mocniej powalczyć o lepsze rezultaty. Nietoperze ubiegły sezon zakończył na odległym, dziewiątym miejscu. Drużynę toczyło wiele problemów, a styl jaki proponowała ekipa Pepe Bordalasa nie odpowiadał kibicom.

Hiszpan wraz z końcem sezonu został zwolniony i zastąpił go krewki Włoch, który przekazał zarządowi, jakich piłkarzy chciałby mieć w kadrze. Valencia wypożyczyła już z FC Barcelony Nico Gonzaleza i Samuela Lino z Atletico, a oprócz tego sprowadziła Samu Castillejo i wykupiła Hugo Duro. To dla Gennaro Gattuso za mało. 

W poniedziałek Fabrizio Romano poinformował, że klub z Mestalla jest bliski ponownego wypożyczenia Bryana Gila, który w ubiegłym sezonie zrobił dobre wrażenie w Walencji. Poza nim, klub negocjuje również sprowadzenie na zasadzie wypożyczenia Cenka Ozkacara z Olympique Lyon. Valencia zmaga się wciąż z problemami finansowymi, dlatego skupia się jedynie na pozyskiwaniu piłkarzy w ramach transakcji bezgotówkowych.

Czytaj również: Cavani wybierze między dwoma hiszpańskimi klubami

Komentarze