Villarreal rozważa obniżenie ceny za gwiazdora

Pau Torres
Pau Torres PressFocus

Pau Torres już od kilku lat jest łączony z różnymi europejskimi klubami, ale cały czas występuje w Villarrealu. Wydaje się, że to ostatni moment na to, aby “Żółta Łódź Podwodna” godnie zarobiła na jego sprzedaży.

  • Pau Torres jest wychowankiem Villarrealu
  • Środkowego obrońcę od dawna monitorują kluby z Premier League
  • W kontrakcie 25-letniego stopera widnieje klauzula wykupu wynosząca 45 mln euro

Villarreal usiądzie do negocjacji ws. Pau Torresa

Jak czytamy na “Football Espana”, Villarreal jest gotowy usiąść do negocjacji w sprawie ewentualnego transferu Pau Torresa i sprzedać go za około 40 milionów euro. Przypomnijmy, że klauzula wykupu w umowie 25-letniego defensora wynosi 45 milionów euro. To ostatni moment, by godnie zarobić na stoperze, ponieważ jego kontrakt wygasa już 30 czerwca 2024 roku

22-krotny reprezentant Hiszpanii w ostatnim czasie najczęściej jest łączony z Aston Villą, którą niedawno przejął Unai Emery. 51-letni szkoleniowiec bardzo dobrze zna tego środkowego obrońcę, ponieważ trenował go w zespole “Żółtej Łodzi Podwodnej”.

Mierzący 191 cm wzrostu stoper jest wychowankiem Villarrealu i do tej pory podczas swojej kariery występował tylko w drużynie z Estadio de la Ceramica oraz na wypożyczeniu w Maladze w sezonie 2018/2019. W przeszłości 25-letni defensor przymierzany był do najlepszych klubów Europy, jednak z biegiem czasu sytuacja się zmieniła i teraz najpoważniejszym kierunkiem dla Hiszpana wydaje się być wyżej wspomniana Aston Villa.

Pau Torres podczas aktualnej kampanii rozegrał 16 meczów. Fachowy portal “Transfermarkt” wycenia go na 50 milionów euro.

Komentarze